NE ZNAM KAKO DA SE IZBORIM SA PORODICOM MOGA MUŽA…

Ispovjesti

Ne znam kako da se izborim sa porodicom moga muža. Naime, nas dvoje živimo zajedno već 3 godine, čekamo bebu i sada smo kupili svoj stan. Muževljeva porodica je u kupovini stana učestvovala novčano, otprilike jednom petinom kompletne sume (nama naravno i te kako važnom) a nas dvoje smo isfinansirali ostalu sumu po pola. Problem nastaje u tome što njegova sestra treba da dođe u naš grad na studije, a oni su smislili da u tom periodu živi s nama 5,6,7…

ko zna koliko godina. Meni je ta ideja frustrirajuća, užasavajuća i tera me da iskočim iz svoje kože. Kada god pokušam sa mužem da porazgovaram o tome i dam mu gomilu razloga zašto takav zajednički život nije dobar po naš odnos i dalju budućnost on kaže kako sam sebična, kako su nam njegovi pomogli, kako ne volim njegovu sestru i samo promeni temu. Naprotiv, ja devojku jako volim ali isto tako želim najbolje i njoj i nama… A zajednički život nam neće doneti dobro, nego loše svima ponaosob… Šta da radim?

Leave a Reply

Your email address will not be published.